Menu
  • GSM+90 (505) 065 13 40

  • Telefon+90 (212) 416 89 91

  • Bize Yazıninfo@atakfilo.com

Hizmetler

ARAÇ KİRALAMA

ARAÇ KİRALAMA

Atak Filo’nun geniş araç yelpazesi içerisinden dilediğiniz aracı seçebilir ve seçtiğiniz aracın size en uygun kiralama koşulları ile başvuru yapabilirsiniz. Taşımacılık işleri ve iş makinesine ilişkin daha verimli, az maliyetli çözüm getiren alternatifler sunmaktayız.

KENT TEMİZLİĞİ

KENT TEMİZLİĞİ

Şirketimizin araç filosu içinde bulunan 1,8 m3, 4m3 ve 6 m3 kapasiteli vakumlu yol süpürge araçları ile ana arterler, meydanlar, cadde ve sokakların süpürülüp temizlenmesi gerçekleştirilmektedir.
Temizlik hizmetlerinin değişmez bir parçası olan makine ile süpürme faaliyetinde özel eğitim almış tecrübeli operatörlerimiz ile her gün düzenli olarak hizmet vermiş olduğumuz il ve ilçelerin temizliğine önemli derecede katkı sağlamaktayız.

Devamı
İŞ MAKİNESİ KİRALAMA

İŞ MAKİNESİ KİRALAMA

İş makinesi ihtiyacınızı karşılamak üzere araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm araç ve iş makineleri ile iş gücünü artırıyor, nakitten ve vakitten tasarruf ettiriyoruz.

HELİKOPTER KİRALAMA

HELİKOPTER KİRALAMA

Dünyanın önde gelen farklı kategorideki helikopter üreticilerinin “exclusive” distribütörlüğünün yanısıra orman yangınları ile havadan mücadele, elektrik iletim hatlarının havadan takibi gibi devlet ve özel sektöre gerçekleştirdiği önemli projelerle pazardaki varlığını her geçen gün büyütmeye devam etmektedir.

ENTEGRE KATI ATIK YÖNETİMİ

ENTEGRE KATI ATIK YÖNETİMİ

Katı atıkların olumsuz çevresel etkilerini azaltmak için vahşi depolama alanlarından vazgeçip düzenli depolama alanlarının kurulması gerekmektedir.

Devamı
KATI ATIK YÖNETİMİ

KATI ATIK YÖNETİMİ

Şirketimizin geri dönüşüm ekipleri tarafından kapı kapı dolaşılarak evlerden, işyerlerinden, dış mekân kumbaralarından ve geri dönüşüm konteynerlerinden toplama programına göre ambalaj atıkları toplanır.

Devamı